Jsme LidskáSíla.cz, těší nás

Úklid domácností se snažíme posouvat na tu nejvyšší úroveň. LidskáSíla.cz nabízí férové jednání, rychlé služby a hlavně kvalitu.

Proto neradi označujeme naše dámy jako uklízečky nebo paní na úklid. Jsou to skutečné profesionálky. A hlavně díky nim máme denně spoustu spokojených zákazníků.

LidskáSíla.cz začala v roce 2015 jako malá pražská firma. Ale stačilo pár týdnů a zákazníci si nás zamilovali. Během půl roku jsme jich získali 1600. Teď uklízíme i v Brně. A nepřestáváme růst. Můžete se na nás brzy těšit i v dalších městech.

Staráme se o vaši domácnost i o vás

A nejde jen o úklid. Podívejte se, co všechno znamená LidskáSíla.cz:

 • Naše dámy pravidelně školíme, takže vám uklidí jako nikdo jiný.
 • Získáte spoustu volného času, který byste jinak trávili se žehličkou a prachovkou.
 • Žádný vysavač vám nebude vysávat energii.
 • A kolik ušetříte nervů! Stačí si objednat naše služby. Je to hračka.

Zkuste nás

V hlavních rolích: naše dámy

To ony stojí za naším úspěchem. To ony jsou hlavními hrdinkami LidskáSíla.cz. Spojuje je láska k pořádku, pečlivost a spolehlivost. Všechny procházejí pečlivým výběrem i důkladným školením.

Jsou to navíc skutečné profesionálky. Dobře vědí, který hadr si nejlépe poradí s jakým povrchem, znají postupy pro čištění podlahy i triky na odstraňování skvrn. Jsou zkušené, prověřené a záleží jim na výsledku a vaší spokojenosti.

Kdo stojí za LidskáSíla.cz?

Robert Vojáček

Ředitel a spoluzakladatel LidskáSíla.cz

Robert má na starosti strategii firmy a spokojenost vás, našich zákazníků. Dříve pomáhal růst službě Liftago, která to dotáhla na největší tržiště taxi dopravy v Česku. Krom toho si střihl i kariéru profesionálního hráče PC her. Vždy se ale chtěl postavit na vlastní nohy. A tak vznikla LidskáSíla.cz založená na důvěře a perfektních službách pro domácnost.

Michaela Somolová

Provozní ředitelka a spoluzakladatelka LidskáSíla.cz

Michaela řídí každodenní provoz a zároveň posouvá služby i tým LidskáSíla.cz kupředu. Obchodu a školení se věnuje už deset let. Pracovala jako obchodní zástupkyně Office Depot nebo Cafe Vergano a ráda vzpomíná i na zkušenosti školitelky prodejních dovedností nebo moderátorky na volné noze. Michaela miluje dynamické pracovní tempo, změny k lepšímu a trénování týmu.

Šimon Podlipský

IT ředitel a spoluzakladatel LidskáSíla.cz

Šimon se stará o IT. To díky němu vše funguje, jak má, a systém zvládne každý den nápor vašich objednávek. Jako programátor na volné noze nebo jako jeden z členů startupu InspireOn nasbíral spoustu zkušeností. Teď vylepšuje naše služby z té méně viditelné stránky – v jedničkách a nulách.

Znáte naše obchodní podmínky?

Chceme, abyste byli spokojení. Proto máme férové obchodní podmínky, které vám vycházejí vstříc.

LidskáSíla.cz má uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu do 10 milionů korun. Pokud tedy dáma, se kterou jsme vás propojili, něco rozbije (je to přece jen člověk), nechytejte se za hlavu. Škodu vám nahradíme, máme to pojištěné.

Naše dámy uklízejí tak, abyste byli opravdu spokojeni. Pokud přesto není něco v pořádku, dejte nám do 24 hodin vědět. Můžeme vám poskytnout garanci spokojenosti a část peněz nebo celou částku vám vrátíme na účet ve formě kreditů na další úklid.

 • Nám všem se někdy změní plány. Proto není problém úklid přesunout nebo zrušit. Pro dámy to ale může znamenat nečekanou mezeru v rozvrhu. Protože si jejich času vážíme, jsou změny termínů spojené s poplatkem.
  • Změna nebo zrušení úklidu více než 24 hodin předem: 20 Kč
  • Změna nebo zrušení úklidu 24–12 hodin předem: 300 Kč
  • Změna nebo zrušení úklidu méně než 12 hodin předem: plná cena objednávky
 • Pokud si s dámou domluvíte úklid bez našeho vědomí, nemůžeme vám nabídnou naše pojištění ani garanci spokojenosti.
 • Dámy nemají povinnost poskytovat sjednané služby, pokud jim hrozí nebezpečí, například pád z výšky.
 • Dámy nemohou pracovat bez dostatečného množství čisticích prostředků a dalších pomůcek. Připravili jsme vám jejich šikovný seznam.
 • Pokud chcete od dámy delší úklid, než jaký jste uvedli v objednávce, dáma to nejdříve prokonzultuje s námi. Je totiž možné, že už má objednaný další úklid.

Souhlasem s obchodními podmínkami nám dovolujete, abychom si uložili vaše jméno a příjmení, e-mail, adresu, telefon a profilový obrázek. Nebojte se, vaše údaje chráníme a nikomu je neposkytujeme. Zároveň tím dáváte souhlas k zasílání obchodních sdělení.

Přečtěte si celé znění Obchodních podmínek