Jsme LidskáSíla.cz, těší nás

Vytvořili jsme inovativní platformu umožňující objednání služeb pro domácnost online. Věříme, že je dávno pryč doba, kdy musí být žena hospodyňkou v domácnosti a muž odborník na jakoukoliv techniku. Proto jsme vytvořili inovativní online plngformu, která díky rychlosti technologií, zkracuje několika denní proces zajištění řemeslníků nebo úklidu do několika málo minut.

Víme, že skutečná spokojenost zákazníků je především o kvalitně provedené službě, a proto ke všemu přistupujeme s nadšením, odbornými znalostmi i důsledností. Naši zákazníci nám věří, protože jsme firma s férově nastaveným fungováním. Pokud něco nedopadlo, jak by mělo, naše zákaznická linka se férově postará o nápravu.

Jsme LidskáSíla.cz, společnost, která miluje svou práci.

Co pro vás dovedeme zajistit?

LidskáSíla.cz vznikla v polovině roku 2015 a už nás vyzkoušelo přes 20 000 zákazníků.

Jednorázový běžný hygienický úklid domácnosti

Potřebujete generální úklid před večírkem, nebo po něm? Čekáte důležitou návštěvu? A nebo nás chcete prostě vyzkoušet? Zvolte jednorázový úklid.

Pravidelný běžný hygienický úklid domácnosti

Nejčastější volba našich zákazníků. Objednejte si pravidelný úklid jednou týdně nebo dvakrát za měsíc a o vaši domácnost se bude pokaždé pečlivě starat jedna stálá dáma.

Individuální nastavení péče o vaši domácnost

Úklid vícekrát týdně nebo také další činnosti dle individuální potřeby. V této službě zákazníci využívají i pochůzky na poštu, čistírny, hlídání dětí, doprovod dětí do školy/školky, základní péči o zahradu nebo domácí mazlíčky.

Úklidy bytu Airbnb

Rádi vám pomůžeme s kompletní správou bytu. Můžete se na nás spolehnout s úklid ve flexibilní frekvenci, praním prádla, správou klíčů, doplňováním zásob do kuchyně a koupelny.

Poskytování úklidů jako zaměstnanencký benefit

Vůbec nezáleží zda jste firma o velikosti 5 nebo 5 000 zaměstnanců. Vzájemnou spolupráci vždy upravíme dle individuálních potřeb vaší firmy.

Kontaktujte nás

Kde všude působíme?

Reference

„Monika byla neskutečně milá a velmi svědomitá, určitě objednám znovu a budu chtít přímo ji. Navíc z ní bylo vidět, že jí práce opravdu baví a je moc spokojena ve vaší firmě, za to vám patří to největší bravo.“

Lenka, Praha 8

„Velmi šikovná a pracovitá dáma, která bez říkání věděla, co a jak. Moc děkuji. “

Vendula, Praha 11

„Slečna byla moc příjemná. Velká spokojenost! Dekuji za zpříjemnění dne. ;-)“

Ivana, Praha 8

Napsali o nás

Proč si vybrat LidskáSíla.cz

Ručíme za vaši úplnou spokojenost.

Jsme pojištění do 10 milionů korun.

Stačí jen objednat a o vše ostatní se postaráme.